Fixtures/Results Rising Stars
Fixtures/Results Under 7's
fixtures/Results Under 8's
fixtures/Results Under 9's
fixtures/Results Under 10's
fixtures/Results Under 11's
fixtures/Results Under 12's
fixtures/Results Under 13's
fixtures/Results Under 14's
 

Radley Tournament 2018
Rising Stars Tables & Results
This is a test page and not what's at Radley Tournament 
Rising Stars Group 1 Table
TEAM PLAYED WON DRAWN LOST GF GA GDPOINTS 
Radley Youth 5
 2 2 1 8 359
Abingdon Youth yellow5
 3 1 16 1 5 11
Benson United FC5
 1 2 2 3 3 0 6
Bure Park FC5
 0 0 5-14-14 0
Ducklington Blues5
 2 2 1 3 1 8
Oxford Blackbirds5
 3 1 1 4 3 1 11


       


       

Pitch 1 Fixtures 09:00 Start
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 09.00 RADLEY YOUTH 6 BURE PARK 0
 1
 09.10 ABINGDON YELLOW 0 DUCKLINGTON BLUE 1 1
 09.20 BENSON UNITED 0 OXFORD BLACKBIRDS 1 1
 09.30 RADLEY YOUTH 0 ABINGDON YELLOW
 2 1
 09.40 BENSON UNITED 2 BURE PARK 0 1
 09.50 DUCKLINGTON BLUE 0 OXFORD BLACKBIRDS 1 1
 10.00 RADLEY YOUTH 1 BENSON UNITED 0 1
 10.10 ABINGDON YELLOW 2 OXFORD BLACKBIRDS 0 1
 10.20 BURE PARK 0 DUCKLINGTON BLUE 2 1
 10.30 RADLEY YOUTH 1 OXFORD BLACKBIRDS 1 1
 10.40 BENSON UNITED 0 DUCKLINGTON BLUE 0 1
 10.50 ABINGDON YELLOW 3 BURE PARK 0 1
 11.00 RADLEY YOUTH 0 DUCKLINGTON BLUE 0 1
 11.10 BURE PARK 0 OXFORD BLACKBIRDS 1 1
 11.20 ABINGDON YELLOW 1 BENSON UNITED 1 1

Rising Stars Group 2 Table
Team PLAYED WON DRAWN LOST GF GA GD POINTS
Radley United 5 1 1 3 5 10 -5 5
Abingdon Youth Green 5 1 2 2 4 7 -3 7
Horspath FC 5 1 2 2 4 6 -2 6
Ardington & Lockinge  5 0 1 4 0 11 -11 1
Ducklington Yellows 5 4 1 0 11 1 10 14
Crowmarsh FC 5 4 1 0 1019 14

        

        

Pitch 2 Fixtures 09:00 Start
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 09.00 RADLEY UNITED 3 ARDINGTON & LOCKINGE 
 0 2
 09.10 ABINGDON GREEN 0 DUCKLINGTON YELLOW 2 2
 09.20 HORSPATH FC 0 CROWMARSH FC 4 2
 09.30 RADLEY UNITED 2 ABINGDON GREEN 2 2
 09.40 HORSPATH FC 0 ARDINGTON & LOCKINGE  0 2
 09.50 DUCKLINGTON YELLOW 1 CROWMARSH FC 1 2
 10.00 RADLEY UNITED 0 HORSPATH FC 3 2
 10.10 ABINGDON GREEN 0 CROWMARSH FC 2 2
 10.20 ARDINGTON & LOCKINGE  0 DUCKLINGTON FC 5 2
 10.30 RADLEY UNITED 0 CROWMARSH FC 3 2
 10.40 HORSPATH FC 0 DUCKLINGTON  YELLOW 1 2
 10.50 ABINGDON GREEN 1 ARDINGTON & LOCKINGE 0 2
 11.00 RADLEY UNITED 0 DUCKLINGTON YELLOW 2 2
 11.10 ARDINGTON & LOCKINGE 0 CROWMARSH FC 2 2
 11.20 ABINGDON GREEN 1 HORSPATH FC 1 2

SEMI FINAL CUP - 1ST & 2ND FROM GROUPS 1 & 2

 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE  PITCH
 12.15 Abingdon Yellow 1 Crowmarsh FC 2 1
 12.15 Ducklington Yellows 1 Oxford Blackbirds 2 2


SEMI FINAL PLATE -3RD AND 4TH FROM GROUPS 1 & 2

 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 12.00 Radley Youth 7 Horsepath 0 1
 12.00 Ducklington Blues 3 Abingdon Greens 1 2

CUP FINAL-Winner of Cup Semi Finals
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 12.45 Crowmarsh  0 Oxford Blackbirds  1 1

PLATE FINAL-Winners of Plate Semi Finals
 TIMEFIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 12.30 Radley Youth  1 Ducklington 0 1

THIS HAS BEEN SANCTIONED BY CHRIS COLE, COMPETITIONS CO-ORDINATOR, BERKS & BUCKS FA





 
HOME | about us | teams | news | results | match reports | contact | FORUM | links | CODE OF CONDUCT | NEWSLETTER
info@radleyfc.co.uk : Web Design & Content Management System by fat media © 2008