Fixtures/Results Rising Stars
Fixtures/Results Under 7's
fixtures/Results Under 8's
fixtures/Results Under 9's
fixtures/Results Under 10's
fixtures/Results Under 11's
fixtures/Results Under 12's
fixtures/Results Under 13's
fixtures/Results Under 14's
 

Radley Tournament 2019
Under 9s Table & Results


Under 9s Group 1 Table
TEAMPLAYED WON DRAWN LOST GF GA GD POINTS
Radley Youth 5 2 2 1 4 3 1 8
Florence Park 5 0 0 5 015
-15 0
Quarry Rovers 5 2 1 2 44
 0
 7
Kingston Colts A 5 2 1 25
 3 2 7
Oxf B/Birds 5 1 2 2 3 3 0 5
Headington Youth 5 5 0 012
 0 12 15

Pitch 3 Fixtures 14:00 Start Group 1 
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 14.00Radley Youth0
Kingston Colts A 0 3
 14.10Florence Park 0Oxf B/Birds  3 3
 14.20Quarry Rovers 0Headington Youth 3 3
 14.30Radley Youth 3Florence Park 0 3
 14.40Quarry Rovers 1Kingston Colts A 0 3
 14.50Oxf B/Birds 0
Headington Yourh 1 3
 15.00Radley Youth 1Quarry Rovers 0 3
 15.10Florence Park 0Headington Youth 3 3
 15.20Kingston Colts A 2Oxf B/Birds 0 3
 15.30Radley Youth 0Headington Youth 3 3
 15.40Quarry Rovers 0Oxf B/Birds0
 3
 15.50Florence Park 0Kingston Colts A 3 3
 16.00Radley Youth 0Oxf B/Birds 0 3
 16.10Kingston Colts A 0Headington Youth 2 3
 16.20Florence Park 0Quarry Rovers 3 3

Under 9s Group 2 Table
TEAM PLAYED WON DRAWN LOST GF GA GD POINTS
Cumnor Minors A 5 2 2 14
 3 1
 9
Ardley United 5 1 4 0 21
 1 8
Oxford Blackbirds Rangers 5 03
 20
 3-3
 3
Oxford City Youth 5 13
 1 2 20
 6
Wantage 5 0 3 2 0 3-3
 3
Garden City 5 2 3 0 4 04
 9

Pitch 4 Fixtures 14:00 Start Group 2
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCOREPITCH 
 14.00Cumnor Minors A 0Oxford City 0 4
 14.10Ardley 0Wantage 0 4
 14.20Oxf B/Birds Rangers 0Garden City 0 4
 14.30Cumnor Minors A 1Ardley 1 4
 14.40 Oxf B/Birds Rangers 0Oxford City  0 4
 14.50Wantage 0Garden City 0 4
 15.00Cumnor Minors A 2Oxf B/Birds Rangers 0 4
 15.10Ardley 0Garden City 0 4
 15.20Oxford City 2Wantage 0 4
 15.30Cumnor Minors A 0Garden City 2 4
 15.40Oxf B/Birds Rangers 0Wantage 0 4
 15.50Ardley0
Oxford City 0 4
 16.00Cumnor Minors A 1Wantage0
 4
 16.10Oxford City 0Garden City 2 4
 16.20Ardley 1Oxf B/Birds Rangers 0 4
Under 9s Group 3 Table
TEAM  PLAYED WON DRAWN LOST GF GA GDPOINTS 
Cumnor Minors B 5 4 0 1 6 3 3 12
Yarnton Blues 5 1 2 2 4 6 -2 7
Kingston Colts B 5 3 1 1 7 2 5 11
St Edmunds 5 1 1 3 3 5 -2 4
Faringdon Town 5 0 1 4 1 9 -8 2
Clanfield FC 5 3 1 1 5 1 4 10

Pitch 5 Fixtures 14.00 Start Group 3
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 14.00 Cumnor Minors B 1 St Edmunds 0 5
 14.10 Yarnton Blues 1 Faringdon Town 1 5
 14.20 Kingston Colts B 1 Clanfield FC 0 5
 14.30 Cumnor Minors B 3 Yarnton Blues 1 5
 14.40 Kingston Colts B 3 St Edmunds 0 5
 14.50 Faringdon Town 0 Clanfield FC 2 5
 15.00 Cumnor Minors B 1 Kingston Colts B 0 5
 15.10 Yarnton Blues 0 Clanfield FC 1 5
 15.20 St Edmunds 3 Faringdon Town 0 5
 15.30 Cumnor Minors B 0 Clanfield FC 2 5
 15.40 Kingston Colts B 2 Faringdon Town 0 5
 15.50 Yarnton Blues 1 St Edmunds 0 5
 16.00 Cumnor Minors B 1 Faringdon Town 0 5
 16.10 St Edmunds 0 Clanfield FC 0 5
 16.20 Yarnton Blues 1 Kingston Colts B 1 5

PLATE SEMI FINAL-
2nd place Group 1,2,3 best placed 3rd Group 1,2,3
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
17:00 Cumnors Minors A 0 Radley Youth 1 3
 17:00Clanfield
 1 Ardley United0
 4

CUP SEMI-FINAL -
1st Group 1,2,3, best placed 3rd Group 1,2,3
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAMSCORE PITCH
 16.50Headington United
 2Kingston Colts B
 0 3
 16.50 Cumnor Minors B 0 Garden City 1 4

PLATE FINAL -
Winners of the Plate Semi-Final
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 17.30 Clanfield 3 Radley Youth 1 4

CUP FINAL -
Winners of the Cup Semi-Final
 TIME FIRST NAMED TEAM SCORE SECOND NAMED TEAM SCORE PITCH
 17.30Garden City
 1 Headington United 0 3


 
HOME | about us | teams | news | results | match reports | contact | FORUM | links | CODE OF CONDUCT | NEWSLETTER
info@radleyfc.co.uk : Web Design & Content Management System by fat media © 2008